OVOTEK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Haberler ve Duyurular

Plato Meslek Yüksekokulu Web Portalı Tamamlandı - Saturday, October 10, 2009

Yıllardır sinema ve televizyon alanında eğitim veren Plato Film Okulu, 2009-2010 eğitim-öğretim yılında YÖK'e bağlı olarak T. C. Plato Meslek Yüksek Okulu adıyla iki yıllık önlisans öğrencilerine kapılarını açtı.

Sinema, televizyon, halkla ilişkiler ve tanıtım, basım ve yayıncılık, tasarım ve eğitim alanlarında ulusal ve uluslararası başarılar kazanmış, imza sahibi sanatçı, bilim insanı ve uzmanlar, birikimlerini ve deneyimlerini aktararak yeni meslektaşlar yetiştirmek için Plato Meslek Yüksekokulu’nu kurmuşlardır.

Plato Meslek Yüksekokulu web portalı, Ovotek Bilgi Teknolojileri tarafından tamamlanmıştır.

 read more ...
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Web Sayfası Yenilendi - Monday, October 5, 2009

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Adana Şubesi Kurumsal Web Portalı yenilendi. Bu sene 3-4 Aralık 2009 tarihinde 3üncüsü düzenlenecek Geoteknik Sempozyumu öncesi hızlı bir çalışma ile portalımız test yayınına başladı. Kurumun kimliğini yansıtmanın yanı sıra üyelerine ve takipçilerine verilen hizmetlerin büyük bir bölümünü internet üzerinden verecek altyapıya sahip bir portal oluşturulmuştur. Artık şubede doldurulan tüm formlar web arayüzünden doldurulabilecek....

 read more ...
Ovodok Doküman Yönetim ve Arşiv Sistemi Yenilendi - Monday, July 13, 2009

Ovodok Doküman Yönetimi ve Arşiv Sistemi kurumuzun doküman yönetimi ve organizasyonunda kolaylık sağlar.Yenilenen özellikleriyle arşivinizi dijital ortamda ortak bir havuza aktarabilir yetkiler dahilinde erişime izin verebilir, iş akışı-akışları tanımlayarak tüm işlerinizi dijital ortamda güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz.Ovodok Doküman Yönetimi ve Arşiv Sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.... 

 read more ...
Operational Research Bilkent Web Portalı - Sunday, July 12, 2009

1992 yılında Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından kurulan Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden biridir.

ORBilkent üyelerine zevkli, eğlenceli bir üniversite hayatı sağlarken kişisel gelişimlerine de katkıda bulunur. Üyelerini okul sonrası hayata hazırlarken onlara ekip çalışmasıyla bir değer oluşturmanın ve beraber gelişmenin zevkini tattırır.

Operational Research Kulubü web sitesi Ovotek tarafından yenilenmiştir.

 read more ...
Toplu ve İleri Tarihli EFT/ Havale Sistemi - Sunday, July 12, 2009

Daha önce belirlenen dosya desenine göre hazırlamış olduğunuz EFT/Havale bilgilerinizi içeren dosyayı, elektronik ortamda banka sistemine gönderir ya da Internet Şubesi veya ilgili şubelerimiz aracılığı ile EFT/havale bilgileriniz Halkbank sistemine aktarılır.

Belirlenen gün ve saatte program çalıştırılarak ödemeler otomatik olarak EFT/havale yolu ile yapılır. Bu işlemler sonucunda oluşan akıbet bilgileri firmanıza elektronik ortamda geri gönderilir.

Toplu ve İleri Tarihli Eft/Havale Programı Ovotek Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiştir. Yazılımın yardım ve kullanım şartları için tıklayınız

 read more ...
Halk Bank Doğrudan Borçlandırma Sistemi Devreye Girdi - Sunday, July 12, 2009

Doğrudan Borçlandırma Sistemi; kurumsal ve ticari firmaların bayi veya müşterilerinden yapacakları fatura tahsilatlarının otomatik olarak Halkbank tarafından gerçekleştirilmesidir.

Elektronik ortamda gönderilen fatura tahsilat bilgileriniz, otomatik olarak Banka sistemine aktarılır ve fatura tutarları vadesi geldiğinde bayilerinizin/müşterilerinizin hesaplarından otomatik virman yöntemi ile alınarak ( ana firma )hesabınıza aktarılır.
DBS, kredisiz olabileceği gibi bayilere tahsis edilen kredi limitleri dahilinde HALKBANK garantisi altında da gerçekleştirilebilmektedir.

Halkbank DBS yazılımı Ovotek Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiştir. Yazılımın YARDIM ve Kullanım Şartları belgesi için tıklayınız.

 read more ...
Karp 3.0 Web-Sql Sürümüne Güncelleniyor - Monday, July 13, 2009

Koroner anjiyografi raporlama yazılımımız gelen istekler doğrultusunda gelişmeye devam ediyor. Yazılımımızda köklü değişiklikler olacağı için yeni sürümü 3.0 Web-Sql olarak isimlendirdik. Ekim ayı içinde deneme sürümünün hazır olması bekleniyor.

 
Yeni Adresimiz Gazi Teknopark Plaza - Monday, July 13, 2009

Temmuz 2008 itibariyle Ar-Ge kapsamındaki çalışmalarımıza Gazi Teknopark Yerleşkesinde devam etme kararı aldık. iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibi değişmiştir.

Gazi Üniversitesi Gölbaşı Yerleşkesi Teknopark Plaza BB09 Gölbaşı/ANKARA
(312) 484 60 54

 read more ...
Dotnetnuke 5 ve Profesyonel Sürüm Duyuruldu - Monday, July 13, 2009

Dotnetnuke 2009 ile birlikte büyük bir değişim geçirmeye başladı. Geliştirici kadro uzun zamandır şirketleşmiş olarak projelerine devam etseler de cesur bir karar alarak DNN Pro sürümünü yayınladılar. Pro sürümün kullandığımız sürürümden tek farkı teknik destek imkanları sağlaması. Detaylar için DNN

 read more ...
DotNetNuke Eğitimlerimiz - Monday, July 13, 2009

DotNetNuke, Portal geliştirme sürecine yeni bir bakış getiren, hızlı, güçlü, esnek ve geliştirilebilir portal çatısıdır. Ovotek DNN ile verdiği yazılım ve kurulum hizmetlerinin yanına DNN eğitimlerinide ekledi. DotNetNuke hakkında öğrenmek isteyeceğiniz herşey bu kurs programımızda. DotNetNuke Kurulumu, Yönetimi, Temalandırılması ve Modül Programlama. Detaylı bilgi için tıklayınız

 read more ...
Inşaat Mühendisliği Hizmet Bedeli Hesap Makinası Güncellendi - Monday, July 13, 2009

İnşaat Mühendisliği Hizmet Bedeli Hesap Makinesi "2008 Yılı Yapı Yaklaşık  Birim Maliyetleri" ile güncellendi. Yeni sürüm 1.2, takip kolaylığı sağlamak için v2008.1 olarak isim değiştirdi. Programın kullanımını kolaylaştırmak ve geliştirmek için fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

 read more ...
İMO Ankara Şubesi Web Portalı Yenilendi - Monday, July 13, 2009

 İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Kurumsal Web Portalı Güncellendi.

 read more ...
İşletme Okulu Web Portalı Tamamlandı - Monday, July 13, 2009

İŞLETMEOKULU, kendisini finans ve muhasebe başta olmak üzere işletme alanlarında geliştirmek isteyen tüm şirketlere, profesyonellere ve öğrencilere açık bir uzaktan eğitim portalıdır.

 read more ...